• Patriotyczny_Slider

,,Nie dajmy zginąć poległym ''

     3 kwietnia młodzież Elektryka uczciła pamięć Ofiar Katynia oraz Żołnierzy Wyklętych. Montaż słowno- muzyczny ,wzbogacony prezentacjami multimedialnymi ,stał się okazją do przypomnienia historii Bohaterów wiernych pamięci przodków, polskości.   Dla uczniów uczestniczących w przedstawieniu była to nie tylko lekcja historii ,ale przede wszystkim nauka patriotyzmu.

Uczniowie klas Ic i IIIf zaprezentowali teksty  Z.Herberta ,F.Konarskiego ,J.Kaczmarskiego , A Asnyka i J.Olechowskiego. W ich wykonaniu mogliśmy też usłyszeć ,,Modlitwę o wschodzie słońca '' N.Tenenbauma i ,,Mury'' J. Kaczmarskiego. Wykonawcom akompaniował A. Kurowski z kl. IB.
Owacje na stojąco i gratulacje p.wicedyr. K.Krąkowskiej  były dowodem, że występ podobał się i zyskał uznanie publiczności.

Nad całością przedsięwzięcia czuwali p. Małgorzata Paprocka-Woć i p. Sławomir Mazur.

Dodatkowe informacje