Vinaora Nivo Slider

PROGRAM UNIJNY FENIKS W ZSE

Trzyletni program skierowany do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Projekt realizowany od końca lutego 2009 roku przez Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego oraz Uniwersytet Rzeszowski.

Pod koniec lutego grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunem – panią mgr Ewą Judą rozpoczęła długofalowy program odbudowy, popularyzacji i wspomagania fizyki w szkołach o nazwie FENIKS.

Projekt ten jest prowadzony przez Uniwersytet Jagielloński (lider), Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego oraz Uniwersytet Rzeszowski.

FENIKS jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu operacyjnego KAPITAŁ LUDZKI. Trzyletni program jest skierowany do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

W projekcie FENIKS biorą udział uczniowie:

• Łukasz Czechowski (2a)
  • Tomasz Skrzyniarz (2b)
  • Michał Słotnicki, Jakub Łoboda, Mariusz Litwin (2c)
  • Daniel Iwaniec, Karol Gos (2d)
  • Damian Kmiecik, Kamil Ganczarek, Piotr Sorbian (3c)