Informacja Dyrektora Zespołu Szkół Elektrycznych  w Kielcach ul. Prezydenta R. Kaczorowskiego 8 dotycząca naboru na wolne stanowisko – samodzielnego referenta ds. administracyjno-gospodarczego w wymiarze  pełnego etatu.

Informujemy, iż w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko samodzielnego referenta ds. administracyjno-gospodarczych został wybrany:

Pan Włodzimierz Dziedzic zam. w Kielcach

             W wyniku przeprowadzonej rozmowy Pan Włodzimierz Dziedzic wykazał się wiedzą ogólną oraz merytoryczną związaną ze stanowiskiem pracy samodzielnego referenta ds. administracyjno-gospodarczych oraz znajomością obowiązujących przepisów.

                                                                                           Podpisał: Dyrektor Szkoły

                                                                                               Władysław Zaucha

Dodatkowe informacje