1. ALTIX Sp. z o.o. , 25-520 Kielce ul. Targowa 18
  2. AUDIO-CAR Tomasz Młynarczyk, 25-526 Kielce, ul. Okrzei 42
  3. BIOMEDIC INGO Sp. z o.o., 25-671 Kielce, ul. Batalionów Chłopskich 127a
  4. COLOR PRESS ART. Sp. z o.o., 25-611 Kielce, ul. Mielczarskiego 153
  5. COMPIX SKLEP KOMPUTEROWY 26-021 Daleszyce, Plac Staszica 6              
  6. Computer Project  Union Jerzy Nowicki i Sylwester Nowicki, 25-002 Kielce,
    ul. Sienkiewicza 53
  7. COPY-NET  s.c.,  25- 323 Kielce,  Al. Solidarności 9
  8. 14 Pro Sp. z o.o., 25-663 Kielce, ul. Olszewskiego 6
  9. DS. Smith Polska S.A. 25-639 Kielce, ul. Malików 150
  10. Eltel Networks S.A., Oddział Kielce, 61-131 Poznań , ul. Kaliska 21
  11. E-Punkt Systemy Informatyczne,  26-085 Miedziana Góra,  ul. Łódzka 67
  12. ESERWIS  Robert Wiosło, 25-317 Kielce,  ul. Radiowa 22
  13. EVOTRADE Sp. z o.o., 25-516 Kielce, ul Paderewskiego 48
  14. F.P.H.U. „BIUROKOMP” Marcin Grajek, 28-305 Sobków, ul. Kielecka 34
  15. FHU „KAPITAN” Alicja Krzyżyk, 28-386 Małogoszcz, ul. Konarskiego 42
  16. FRAMKO 2 Sp. Jawna J. Strykowski, S. Miazga, 25-013 Kielce, ul. Duża 22
  17. GU 100 REROŃ ŁUKASZ, 25-614 Kielce, ul. 1-go Maja 115 c
  18. Handel i Usługi RTV „MJM”, 25-335 Kielce, ul. Źródłowa 20
  19. INFO-STAR  Andrzej Janik, Krzysztof Lis Spółka Jawna, 25-614 Kielce, ul. 1 Maja 224 A
  20. INFOVER S.A., 25-528  Kielce ul. Zagnańska 61                   
  21. INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE Dudek Władysław, 28-300 Jędrzejów,
    ul. 11-Listopada 76A/7
  22. INSTAL – MAX  Sławomir Sęk, 28-300 Jędrzejów ul. Polna 1
  23. ITECH Sp. z o.o., 25-502 Kielce, ul. Planty 4
  24. KIELCEDIS  Sp. z o.o.  25-636  Kielce, ul. Massalskiego 3
  25. KOMP-NET-SERWIS , 25-536 Kielce, ul Młoda 53
  26. KUCZYŃSKI  FIRMA WIELOBRANŻOWA Kazimierz Jacek Kuczyński, 27-552  Baćkowice 17
  27. Mansourcing sp. z o.o., 25-663 Kielce, ul. Olszewskiego 6 lok. 107
  28. MAXTEL Sp. z o.o. , 25-116 Kielce, ul.Ściegiennego 264 B
  29. MERCEDES AUTOCENTRUM Sp. K.A. Adrian Bernat, 26-004 Bieliny, Makoszyn 113E
  30. MIKRO-SYSTEM” Tomasz Guzy, Paweł Witkowski 25-734 Kielce, ul Jagiellońska 74
  31. MJ SYSTEM s.c. M. Michalska, J. Stępień, 25-663 Kielce, ul. Olszewskiego 6
  32. Montaż Alarmów „AUDIOPOL” Tomasz Jarosz, 25-317 Kielce, ul. Radiowa 4B
  33. MPC – TECH ,  26-110   Skarżysko Kamienna,  Al. Niepodległości 90
  34. P.H. „NET com” Grzegorz Czerwiński, 25-413 Kielce, ul. Domaniówka 1/1B
  35. P.H.U. CRESH NET, Robert Biskupski, 29-100 Włoszczowa, ul. Reja 11a/8
  36. P.H.U. „DELCO - SYSTEM” , 25-206  Kielce,  ul. Starzyńskiego 16
  37. P.H.U. ELMASTER Kubicki Grzegorz, 26-065 Piekoszów, Brynica 90
  38. P.H.U. Krystyna Hanszke, 25-437 Kielce, Os. Na Stoku 35 B/76
  39. P.H.U. MOLDEX Sławomir Mołda, 28-366 Małogoszcz, ul. Warszawska 110
  40. P.H.U. „UNICOMP” Wojciech Robak, 25-015 Kielce, ul. Złota 23/214
  41. P.W. „Elektro - Jarex” Janusz Tutaj, 25-411 Kielce, ul. Warszawska 146
  42. PC-JET Paweł Kaczor, 26- 060 Chęciny, Siedlce 123
  43. PC-TECH COMPUTER Mariusz Mazur, 25-302 Kielce, ul. Mała 6
  44. PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna  S.A. Oddział Elektrociepłownia Kielce,
    25-668 Kielce, ul. Hubalczyków 30
  45. PGE Dystrybucja S.A. Oddział Skarżysko-Kamienna Rejon Energetyczny Kielce,
    25=324 Kielce, ul. Sandomierska 105
  46. PGE Dystrybucja S.A. Oddział Skarżysko-Kamienna Rejon Energetyczny Busko,
    28-100 Busko, ul. Bohaterów Warszawy 110
  47. Polska Agencja Ochrony „Sokół” Paweł Strączyński, 25-731 Kielce, ul Słoneczna 36/56
  48. POLSKIE RADIO Regionalna Rozgłośnia w Kielcach, „RADIO KIELCE” S.A. 25-317 Kielce,
    ul. Radiowa 4
  49. PORTAL  Dawid Koziorowski, 25-409 Kielce, ul. Gałczyńskiego 3/2
  50. Przedsiębiorstwo  Gospodarki Odpadami MB Recycling Sp. z o.o., 25-368 Kielce,
    ul. Bartosza Głowackiego 4A/15
  51. Przedsiębiorstwo Budowlano- Halowo-Usługowe  Piotr Armata, 26-004 Bieliny, Czaplów,
    ul. Pod Borem 65
  52. Przedsiębiorstwo Informatyczne FORTES J. Wąsik, K. Niziołek. Sp. J., 25-116 Kielce,
    ul. Ściegiennego 177
  53. Przedsiębiorstwo Informatyczne Webtec,  25-128 Kielce, ul. Wybraniecka 42
  54. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TECHNICZNYCH „ZINBUD’ Jan Kozieł, 25-645 Kielce,
    ul. Piekoszowska 259
  55. Restauracja „ Smak Naszej Tradycji” ,  26-004 Bieliny, ul. Świętokrzyska 3 
  56. SECOM Sebastian Gogół, 28-366 Małogoszcz, Osiedle 4/28
  57. SKANER Komputery, Dawid Słoń, 25-017 Kielce, ul. Paderewskiego  9/4
  58. SKRĘTKA  Łukasz Piwowarczyk, 29-105 Krasocin, Bukowa, ul. Szkolna 4/18
  59. ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII, 25-734 Kielce, ul. S. Artwińskiego 3
  60. Telewizja Polska S.A. Oddział Kielce, 25-334 Kielce, Pl. Moniuszki 2b
  61. Trzuskawica S.A. z siedzibą w Sitkówce, 26-052 Nowiny, Sitkówka 24
  62. Upstrakt s.c. Kamil Góraj, Michał Buczek, 25-663 Kielce, ul. Olszewskiego 6
  63. Urząd Gminy Górno, 26-008 Górno 169
  64. Urząd Gminy Łagów 26-026 Łagów, ul. Iwańska 11
  65. Urząd Gminy Mniów, 20-080 Mniów, ul. Centralna 9
  66. Urząd Gminy Smyków, 26- 212 Smyków 91                  
  67. Urząd Gminy Strawczyn, 26—067 Strawczyn, ul. Żeromskiego 16
  68. Usługi AGD, Krzysztof Gajos, 25-709 Kielce, ul. Mielczarskiego 51
  69. VERNON Handel i Usługi, 26-060 Chęciny, ul. Łukowa 102
  70. VITALIS  GmBH  04435 Leipzig-Schkeuditz, Niemcy
  71. WWW. MOBI PL,  25-504  Kielce,  ul. Czarnowska 17 
  72. Wyższa Szkoła Handlowa im. B. Markowskiego w Kielcach, ul. Peryferyjna 15
  73. ZUB. Instalacje Elektryczne Jarosław Horosz, 26-130 Suchedniów, ul. Powstańców 46/54m.50
  74. Z.U.H. RTV, 25-536 Kielce, ul. Wojewódzka 2
  75. Zakład Elektromechaniki Samochodowej Daniel Rowiński, 26-067 Strawczyn, Kuźniaki 78
  76. Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Nowiny, 26-052 Nowiny, ul. Parkowa 3
  77. Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Andrzej Gonciarz, 26-060 Zagnańsk, Tumlin Osowa,
    ul. Sosnowa 49
  78. Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Śliz Robert, 26-212 Smyków, Stanowiska 10

 

LISTA  INSTYTUCJI, 
KTÓRE  PRZYJĘŁY  UCZNIÓW  ZSE  NA  PRAKTYKI  ORAZ STAŻE ZAWODOWE W RAMACH PROJEKTU „KSZTAŁCENIE PRAKTYCZNE GWARANCJĄ SUKCESU”

  1. Agencja  Reklamowa StudioNet , ul. Domaszowska 106 9.17, 25-320 Kielce
  2. Agencja Reklamy i Handlu POLIGRAFIK, ul. Stokowa 7, 25-702 Kielce

 81. Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,            z oddziałem w Kielcach, przy ul. Śląskiej 11, 25-328 Kielce

 82. APROKS Łukasz Kot, ul. Żelazna 18, 25-014 Kielce

 83.ARCOP Rafał Piecaba, ul. Tartaczna 16/1, 25-657 Kielce

 84. Centrum Systemów Komputerowych ZETO S.A, ul Śniadeckich 31, 25-366 Kielce

 85. SKYDATA.PL Łukasz Janus, ul. Batalionów Chłopskich 119, 25-671 Kielce

 86. Studio Grafiki ADHD, Robert Pasternak, 25-663 Kielce ul. Olszewskiego 6/3.28

  1. Gama System Polska Sp. z o.o., ul. Hauke Bosaka 7, 25-214 Kielce
  2. KWANT s.c. Z. Skoczylas, K. Sowa,  25-323 Kielce,  ul. Solidarności 15a
  3. Mass Internet S.C. Jan Muehsam Grzegorz Stępień, ul. Warszawska 150/10, 25-414 Kielce
  4. Master DJ Michał Sikora, ul. Króla Stefana Batorego 67C, 25-132 Kielce
  5. P.H. U. „BOREKS” Dominik Borowiecki, ul. Działkowa 4, 26-004 Bieliny
  6. P.W. INFORMATYK Paweł Kłak, Skorzeszyce 65, 26-008 Górno
  7. P.W. KWANT Zbigniew Skoczylas, Al. Solidarności 15A, 25-323 Kielce
  1. Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka –Szpital Specjalistyczny w Kielcach, ul. Prosta 30, 25-371 Kielce

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach, Al. IX Wieków Kielc 3, 25- 516 Kielce

Dodatkowe informacje