• Slider_szkola

'Ludzie pracujący razem potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu osobno'' F.D.Roosvelt

 
19 marca 2019 r.,to data niezwykle ważna dla społeczności ,,Elektryka''. Właśnie tego dnia doszło do podpisania umowy pomiędzy, przodującą w branży IT, firmą Infover a Zespołem Szkół Elektrycznych, Pomysł współpracy nie był przypadkowy. Szkoła wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych uczniów, od nowego roku szkolnego kształcić będzie w nowym zawodzie - technik programista. A dbając o poziom nauki, dyrekcja pomyślała o utworzeniu klas patronackich i powierzeniu ich właśnie firmie Infover. Przyszli programiści - w ramach umowy patronackiej - będą mogli zgłębiać tajniki programowania od strony praktycznej i doskonalić techniczny język angielski. Kto wie, może wśród uczniów klas patronackich znajdą się przyszli dyrektorzy firmy? Mamy nadzieję, że współpraca okaże się owocna i satysfakcjonująca zarówno dla Infovera, jak i ,,Elektryka''.
 
 
Strony porozumienia reprezentowali Pan Jarosław Ambroziak Prezes Firmy i Pan Władysław Zaucha, Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych.

Dodatkowe informacje