L.P.

 

 NAZWA

 OPIEKUNOWIE

TERMIN

ILOŚĆ UCZNIÓW

(przewidywana)

/KLASY

 

1.

 

 

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

 

 

Michał Cedro, Andrzej Mazur

 

 

Blok B - Wynalazczość - marzec 2017

Blok B - Wynalazczość - 2/3I, 2/2B

 

2.

 

 

Olimpiada Wiedzy Technicznej

 

 

Krzysztof  Chrzan, Mariusz Dutkiewicz

 

 

3/2A

 

4.

 

 

Olimpiada „EUROELEKTRA”

 

 

Marek Katra, Zbigniew Zimierski

 

04.11.2016.

35/3A, B, 3G; 4A; 3/2A

 

5.

 

 

Olimpiada Informatyczna

 

 

Agnieszka Brożyna

 

 

brak chętnych

 

7.

 

 

Konkurs Informatyczny „Bóbr”

 

Tomasz Baron, Gustaw  Gromek

17.10.2016r (próbny) godz. 12:00-12:30

07.11.2016r godz. 12:00-13:00

ok. 20

 

8.

 

 

Konkurs Informatyczny „Tik? – Tak!”

 

Tomasz Baron, Michał Pańtak

Termin nieznany

 

 

9.

 

 

Ogólnopolski Konkurs „Mikroprofesor”

 

 

Tomasz Baron

 

Termin nieznany

(styczeń 2017r.)

ok. 20

 

10.

 

 

Olimpiada Przedsiębiorczości

 

 

Agnieszka Jachym, Nina Bogacz

 

grudzień

ok.15

 

11.

 

Konkurs „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości”

Agnieszka Jachym

kwiecień

6 zespołów po 3 os.

 

12.

 

 

Olimpiada o ubezpieczeniach społecznych

 

Agnieszka Jachym

15 listopad

ok. 15 os

 

13.

 

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

 

Małgorzata Paprocka-Woć

 

Marzec 2017

3 reprezentantów szkoły

 

14.

 

 

Międzyszkolny Konkurs Frazeologiczny

 

 

Lidia Sułowska - Trofimiuk,

Katarzyna Podrzucek

 

marzec 2017

3 reprezentantów z klas 1 i 2

 

 

15.

 

 

Konkurs „Katyń 1940 – pamiętamy”

 

Teodozja Dymek, Ewa Jakubowska,

Katarzyna Ciszewska

 

kwiecień 2017r.

 

 

16.

 

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o NSZZ Solidarność

 

Katarzyna Ciszewska

marzec/kwiecień 2017r.

 

 

17.

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie

Teodozja Dymek, Ewa Jakubowska,

 Katarzyna Ciszewska

03.10.2016r.

27 osób (uczniowie klas pierwszych)

 

18.

 

 

I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej

 

Małgorzata Krajna, Tomasz Wajnberger

18, 19 października 2016 r.

3uczniów z 2H,

3 z 3B i 2 z 3D

 

19.

 

 

Szkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem

w Języku Angielskim

 

Agnieszka Rożniakowska-Gościniewicz,

Anna Ilcewicz - Golda

luty-marzec 2017

reprezentanci klas drugich - ok 25 uczniów

20.

 

Miejska Liga Strzelecka

 

Daniel Wicherski

 

 

Cały rok szkolny 2016/17

 

20

21.

 

Konkurs szkolny w tenisie stołowym

 

 

Daniel Wicherski, Jerzy Wieczorek

IV lub V 2017

40

22.

Olimpiada Cyfrowa

Tomasz Baron

15.11.2016r.

godz. 10:00-11:30

 ok. 20

23.

 Szkolna Internetowa Gra Giełdowa

Agnieszka Jachym

Nina Bogacz
 15 Październik-marzec 2017  20 zespołów po 4 osoby

Dodatkowe informacje