mgr  Stanisława Zapała

Specjalista terapii pedagogicznej i interwencji kryzysowej

Kontakt: nr telefonu: 41 36 80 559 wew. 142

Pokój nr  12

Poniedziałek  12:30 - 17:30
Wtorek           8:30  - 12:30
Środa             9:00 -  13:00 / 1-3 tydzień
                    13:00 - 17: 00 / 2-4 tydzień
Czwartek        8:30 - 12:30

Piątek           11:30 - 16:30

Jeżeli coś Cię niepokoi, widzisz problem, w szkole dzieje się coś złego, przyjdź, powiedz o tym. Nie jesteś sam/sama! Możesz o tym porozmawiać i wspólnie poszukamy skutecznego rozwiązania. Jeśli będziesz milczał/milczała dasz tym samym przyzwolenie na to, aby tak było dalej ( Możesz także o tym napisać: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Rodzice, Uczniowie,

W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 pragnę poinformować:

Jeżeli będą Państwo potrzebowali rozmowy lub wsparcia bardzo proszę o kontakt mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,Na każdą wiadomość odpowiem, ewentualnie skontaktuje się telefonicznie.

Będę wdzięczna za podanie swojego numeru kontaktowego w treści przesłanej do mnie wiadomości.