Vinaora Nivo Slider

Biała szkoła 2017

Tradycyjnie jak co roku mocna ekipa Elektryka szusowała na stokach w Bukowinie Tatrzańskiej. Uczniowie pod okiem instruktorów (nauczycieli wychowania fizycznego) stawiali pierwsze kroki na nartach i snowboardzie oraz doskonalili swoje umiejętności. Nasz wyjazd to nie tylko jazda na stokach, która  była głównym elementem wyjazdu, ale również zwiedzanie Zakopanego i rekreacja na basenach termalnych w stolicy Tatr oraz jazda na łyżwach na lodowisku w Białce Tatrzańskiej​

Mistrzostwach Kielc w koszykówce chłopców 2017

Reprezentacja Zespołu Szkół Elektrycznych wywalczyła V miejsce w mistrzostwach Kielc w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Podopieczni Macieja Makuły dzielnie walczyli z rówieśnikami z kieleckich szkół średnich zostawiając wiele potu na parkiecie. W meczu decydującym o piątej pozycji pewnie pokonali I LO im. Stefana Żeromskiego 54:22. I miejsce w rozgrywkach wywalczyła ekipa VI LO im. Juliusza Słowackiego. w tegorocznych rozgrywkach wzięło udział 14 reprezentacji z kieleckich szkół średnich.

Skład reprezentacji Elektryka: kapitan - Arkadiusz Krzysztofik (4E), Albert Janowski (3I), Paweł Szmit (3B), Denis Kovtanyuk (2B), Artur Kościelecki (2G), Paweł Zacharz (3C).

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Turniej Tenisa Stołowego - wyniki 2017

Już po raz trzeci z rzędu w ramach Akcji Sportowe Budzenie Wiosny – odbył się szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Zawody w tym roku odbywały się pod specjalnym patronatem wojewody świętokrzyskiego w ramach akcji „Świętokrzyskie gra w tenisa”.

Turniej wyłonił mistrza i nowych kandydatów do reprezentacji szkoły.

A oto najlepsi:

1.Rafał Wilczkowski IIG

2.Mateusz Janik IIG

3.Kamil Bielecki IE, Jarosław Kubacki IIG

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Informujemy, że dyplomy pamiątkowe zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Pozostałych zainteresowanych zapraszamy na zajęcia Tenisa Stołowego u p. Jerzego Wieczorka.

Zawody przeprowadzili i sędziowali: Daniel Wicherski, Jerzy Wieczorek, Przemysław Sztorc.

I Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty 2017

Dnia 26.01.2017r pod opieką Marioli Kochel uczniowie ZSE byli uczestnikami I Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty. Impreza miała zasięg wojewódzki. Występowało w niej siedemnaście zespołów siatkarskich. Zespół naznaczony został Dyplomem uczestnictwa i statuetką. Nasi reprezentanci to:

Adrian Krawczyk 3A

Karol Krawczyk 3A

Sebastian Krowiński 3A

Patryk Ksel 3A

Dawid Dybka 3A

Michał Cedro 3A

Piotr Chrut 3H

Jacek Kieszkowski 3C

Świętokrzyskie Dni Siatkówki - 19.01.2017r

W dniu 19.01.2017 r odbyły się zawody w piłce siatkowej chłopców, które zostały rozegrane w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach w ramach akcji Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty pod nazwą Świętokrzyskie Dni Siatkówki. W zawodach szkolnych uczestniczyło 140 zawodników z czternastu klas: 1B, 1C, 1A, 1G,1H, 2C, 2F, 2G, 2D, 2H, 2B, 3H, 3I, 3A.

I miejsce zajęła klasa 3A w składzie :

Karol Krawczyk,
 Adrian Krawczyk,
 Sebastian Krowiński,
 Dawid Dybka,
 Patryk Ksel,
 Michał Cedro,
 Mateusz Walas.

II miejsce zajęła klasa 2G , a III miejsce zajęła klasa 1B.

Uczniowie przestrzegali zasad fair play. Otrzymali dyplomy uczestnictwa
 w zawodach sportowych. Następnym etapem Akcji ŚDS będą zawody na szczeblu wojewódzkim, które odbędą się w dniu 26.01.2017r z udziałem klasy 3A z Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach.

Organizatorem zawodów była Mariola Kochel.