Mamy wyniki turnieju siatkarskiego klas drugich ZSE Kielce.
VI zajęła klasa 2G,
V zajęła klasa 2C,
IV zajęła klasa 2H,
III zajęła klasa 2E,
II zajęła klasa 2AB.
Mistrzem Klas Drugich okazała się klasa 2z zajmując pierwsze miejsce. Reprezentowali ją uczniowie : Dawid Chmielewski, Paweł Kukuryk, Dawid Wieczorek, Michał Stępień, Kacper Kukulski, Grzegorz Stoga, Adrian Bazan, Jakub Szymonek.
Skład drużyny II miejsca ( 2AB ) : Jakub Cedro, Norbert Łucak, Dariusz Lipiński, Kamil Kołodziejczyk, Paweł Garmulewicz, Kacper Gaweł, Tomasz Wilk.
Miejsce III wywalczyli sobie reprezentanci klasy 2E w składzie: Jakub Barucha, Eryk Pilarczyk, Michał Dudek, Bartłomiej Jasek, Mikołaj Grabowski, Kamil Bielecki, Konrad Wojtasiński, Jakub Łosiński.
Mistrzowie naznaczeni byli medalami wręczonymi przez kierownika mgr Michała Cedro . Wszystkie drużyny uczestniczące w Mistrzostwach otrzymały dyplomy imienne. Nad przebiegiem zawodów wewnątrzszkolnych czuwała organizator i sędzia Mariola Kochel.

Gratulujemy uczestnikom sukcesów sportowych.

Bardzo dobry występ zanotował reprezentant Zespołu Szkół Elektrycznych Arkadiusz Dziopa z klasy 3z podczas rozegranych w III LO im. CK Norwida mistrzostwach Kielc w wyciskaniu sztangi leżąc. Podopieczny Bartłomieja Krawczyńskiego wywalczył I miejsce w  kategorii 83 kg wśród chłopców z rocznika 1999 i starsi. Arek w swojej trzeciej próbie wycisnął ciężar 157,5 kg i drugiego w tej wadze Mateusza Sołtysiaka z X LO wyprzedził o 25 kg, co w przeliczniku Wilksa czyli w stosunku wagi ciała do wyciśniętego ciężaru dało mu blisko pięciopunktową przewagę.

W zawodach wzięli również udział Konrad Słupik z klasy 3B i Krzysztof Zych z klasy 3z.

Zdjęcia - Galeria

Reprezentacja Zespołu Szkół Elektrycznych w składzie Michał Ślusarczyk, Bartłomiej Jasek i Cezary Banakiewicz wywalczyła IV miejsce w mistrzostwach województwa świętokrzyskiego w badmintonie chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Drużyna prowadzona przez Macieja Makułę w fazie grupowej wygrała wszystkie mecze i pewnie z pierwszego miejsca awansowała do półfinału turnieju rozgrywanego w Zagnańsku. W meczu o wejście do finału nasi badmintoniści po zaciętym pojedynku przegrali z Zespołem Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika 2:3. w spotkaniu o brązowy medal nasza reprezentacja uległa drużynie V LO w Kielcach 1:3 i tym samym zajęliśmy miejsce tuz za podium.

Mamy wyniki Mistrzostw Szkoły Klas Pierwszych w piłce siatkowej 2017/2018. Mistrzem okazała się klasa 1A zajmując pierwsze miejsce. Reprezentowali ją następujący uczniowie: Jakub Klimontowicz ( kapitan), Kamil Kołodziej, Kamil Zieliński, Michał Zaława, Wojciech Surma, Jakub Kopciara, Paweł Kwiatkowski.
Drugie miejsce należy do klasy 1G. Jej drużynę budowali uczniowie: Dawid Marszałek, Dawid Fąfara, Piotr Gała, Damian Błachut, Kamil Łakomiec, Jakub Markowicz, Kacper Żurek, Patryk Stróżyk, Maciej Buciaga.
Trzecie miejsce wywalczyła sobie klasa 1H w składzie: Hubert Tracz (kapitan ), Karol Kwapisz, Alexandre Gaucheler, Jakub Kurp, Wiktor Pezda, Marcin Wysocki, Wojciech Szymkiewicz, Karol Michta.

Klasyfikacja pozostałych miejsc to: IV miejsce zdobyła klasa 1C, V miejsce -1E, VI miejsce -1B, VII miejsce- 1F, VIII miejsce- 1D. Drużyny otrzymały dyplomy, a zwycięzcy udekorowani zostali medalami przez organizatora zawodów Mariolę Kochel

W ubiegłą środę , 11.10.2017 r rozpoczęły się Mistrzostwa Kielc szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców. W zawodach uczestniczą uczniowie ZSE Kielce. Rywalami naszego zespołu są szkolne drużyny ZDZ, V LO, I LO  z którymi rywalizujemy w systemie grupowym ”każdy z każdym”.  Spotkania rozgrywane są w kieleckiej hali widowiskowo – sportowej przy ul. Żytniej w środy o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy społeczność naszej szkoły w kibicowaniu szkolnej drużynie siatkarzy. Terminy kolejnych meczy to: 18.10.17r, 25.10.17r.

Drużyna ZSE Kielce występuje w następującym składzie:

Piotr Chrut 4H (kapitan ), Dawid Baran 3C, Michał Ślusarczyk 3C, Kacper Gaweł 2A, Paweł Kwiatkowski 1A (rozgrywający), Jakub Kopciara 1A, Kacper Rusin 3E( rozgrywający) , Paweł Szmit 4B, Damian Wawrzeńczyk 3A, Sebastian Ksel 3A, Patryk Czernecki 3F.

Trenerem zespołu jest Mariola Kochel.