W ubiegłą środę , 11.10.2017 r rozpoczęły się Mistrzostwa Kielc szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców. W zawodach uczestniczą uczniowie ZSE Kielce. Rywalami naszego zespołu są szkolne drużyny ZDZ, V LO, I LO  z którymi rywalizujemy w systemie grupowym ”każdy z każdym”.  Spotkania rozgrywane są w kieleckiej hali widowiskowo – sportowej przy ul. Żytniej w środy o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy społeczność naszej szkoły w kibicowaniu szkolnej drużynie siatkarzy. Terminy kolejnych meczy to: 18.10.17r, 25.10.17r.

Drużyna ZSE Kielce występuje w następującym składzie:

Piotr Chrut 4H (kapitan ), Dawid Baran 3C, Michał Ślusarczyk 3C, Kacper Gaweł 2A, Paweł Kwiatkowski 1A (rozgrywający), Jakub Kopciara 1A, Kacper Rusin 3E( rozgrywający) , Paweł Szmit 4B, Damian Wawrzeńczyk 3A, Sebastian Ksel 3A, Patryk Czernecki 3F.

Trenerem zespołu jest Mariola Kochel.

Wychodząc naprzeciw integracji klas pierwszych , organizator sportu Mariola Kochel proponuje młodzieży ZSE w Kielcach udział w rozgrywkach piłki siatkowej systemem „ każdy z każdym”. Duża porcja pozytywnych emocji sportowych wyzwalać się będzie w poniedziałki o godzinie 13.30 i środy o godzinie 15.15.
Do rywalizacji zgłosiły się już wszystkie klasy pierwsze. Za udział w zawodach drużyny zdobędą  dyplomy, a najlepszych czekają nagrody. Terminarz spotkań wywieszony jest na tablicy ogłoszeń bloku sportowego.

Zawody prowadzić będzie i sędziować Mariola Kochel. Uczestnikom życzę sukcesów sportowych w duchu zdrowej rywalizacji i zasad fair play.

ZMOBILIZUJ SIĘ i weź udział w ZAWODACH SPORTOWYCH

Informujemy, że w naszej szkole w ramach IX TYGODNIA SPORTU dla WSZYSTKICH I XXIII SPORTOWEGO TURNIEJU MIAST i GMIN będą odbywały się różne zawody drużynowe klas I i II oraz konkursy indywidualne (patrz tabela poniżej)…

Zainteresowanych uczniów prosimy o zgłaszanie się do opiekunów poszczególnych zawodów

Rodzaj zawodów sportowych

Opiekun

26. V.2017

Turniej w badmintonie.

M. Makuła

9:00-11:50

29. V.2017

Turniej  w piłce nożnej klas II.

B .Krawczyński

11:00-13:00

29. V 2017

Test Coopera

A. Mroczek

11:00-12:00

29.05.17

Test

Bijemy rekordy w konkurencjach: pompki, brzuszki.

D. Wicherski, J. Wieczorek

10:00-12:00

29.05.17

30.05.17

Turniej w piłce siatkowej klas I.

M.  Kochel

14:25-15:25

15:15-16:00

31.05.17

Turniej klas I w grze sportowo-rekreacyjnej „Dwa ognie”

D.Adamczyk

9:05-11:00

31.05.17

Turniej w piłce koszykowej 3x3

P. Sztorc

11:05-13:00

ZAPRASZAMY DO SPORTOWEJ RYWALIZACJI Aktywne uczestnictwo w zawodach będzie premiowane dodatkową oceną.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Kolejne starty i kolejne sukcesy naszych lekkoatletów. W dniu 22.04.2017  uczniowie ZSE startowali w XIV Biegu Ulicznym o Grand Prix Miejskiego Ośrodka Sportu  i Relacji w Kielcach . Trzecim zawodnikiem w Kielcach, zdobywając brąz w kategorii szkół ponadgimnazjalnych okazał się uczeń naszej szkoły Damian Saruga z klasy 2g. Serdecznie gratulujemy.

Tradycyjnie jak co roku mocna ekipa Elektryka szusowała na stokach w Bukowinie Tatrzańskiej. Uczniowie pod okiem instruktorów (nauczycieli wychowania fizycznego) stawiali pierwsze kroki na nartach i snowboardzie oraz doskonalili swoje umiejętności. Nasz wyjazd to nie tylko jazda na stokach, która  była głównym elementem wyjazdu, ale również zwiedzanie Zakopanego i rekreacja na basenach termalnych w stolicy Tatr oraz jazda na łyżwach na lodowisku w Białce Tatrzańskiej​