ZMOBILIZUJ SIĘ i weź udział w ZAWODACH SPORTOWYCH

Informujemy, że w naszej szkole w ramach IX TYGODNIA SPORTU dla WSZYSTKICH I XXIII SPORTOWEGO TURNIEJU MIAST i GMIN będą odbywały się różne zawody drużynowe klas I i II oraz konkursy indywidualne (patrz tabela poniżej)…

Zainteresowanych uczniów prosimy o zgłaszanie się do opiekunów poszczególnych zawodów

Rodzaj zawodów sportowych

Opiekun

26. V.2017

Turniej w badmintonie.

M. Makuła

9:00-11:50

29. V.2017

Turniej  w piłce nożnej klas II.

B .Krawczyński

11:00-13:00

29. V 2017

Test Coopera

A. Mroczek

11:00-12:00

29.05.17

Test

Bijemy rekordy w konkurencjach: pompki, brzuszki.

D. Wicherski, J. Wieczorek

10:00-12:00

29.05.17

30.05.17

Turniej w piłce siatkowej klas I.

M.  Kochel

14:25-15:25

15:15-16:00

31.05.17

Turniej klas I w grze sportowo-rekreacyjnej „Dwa ognie”

D.Adamczyk

9:05-11:00

31.05.17

Turniej w piłce koszykowej 3x3

P. Sztorc

11:05-13:00

ZAPRASZAMY DO SPORTOWEJ RYWALIZACJI Aktywne uczestnictwo w zawodach będzie premiowane dodatkową oceną.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Kolejne starty i kolejne sukcesy naszych lekkoatletów. W dniu 22.04.2017  uczniowie ZSE startowali w XIV Biegu Ulicznym o Grand Prix Miejskiego Ośrodka Sportu  i Relacji w Kielcach . Trzecim zawodnikiem w Kielcach, zdobywając brąz w kategorii szkół ponadgimnazjalnych okazał się uczeń naszej szkoły Damian Saruga z klasy 2g. Serdecznie gratulujemy.

Tradycyjnie jak co roku mocna ekipa Elektryka szusowała na stokach w Bukowinie Tatrzańskiej. Uczniowie pod okiem instruktorów (nauczycieli wychowania fizycznego) stawiali pierwsze kroki na nartach i snowboardzie oraz doskonalili swoje umiejętności. Nasz wyjazd to nie tylko jazda na stokach, która  była głównym elementem wyjazdu, ale również zwiedzanie Zakopanego i rekreacja na basenach termalnych w stolicy Tatr oraz jazda na łyżwach na lodowisku w Białce Tatrzańskiej​

Reprezentacja Zespołu Szkół Elektrycznych wywalczyła V miejsce w mistrzostwach Kielc w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Podopieczni Macieja Makuły dzielnie walczyli z rówieśnikami z kieleckich szkół średnich zostawiając wiele potu na parkiecie. W meczu decydującym o piątej pozycji pewnie pokonali I LO im. Stefana Żeromskiego 54:22. I miejsce w rozgrywkach wywalczyła ekipa VI LO im. Juliusza Słowackiego. w tegorocznych rozgrywkach wzięło udział 14 reprezentacji z kieleckich szkół średnich.

Skład reprezentacji Elektryka: kapitan - Arkadiusz Krzysztofik (4E), Albert Janowski (3I), Paweł Szmit (3B), Denis Kovtanyuk (2B), Artur Kościelecki (2G), Paweł Zacharz (3C).

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Już po raz trzeci z rzędu w ramach Akcji Sportowe Budzenie Wiosny – odbył się szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Zawody w tym roku odbywały się pod specjalnym patronatem wojewody świętokrzyskiego w ramach akcji „Świętokrzyskie gra w tenisa”.

Turniej wyłonił mistrza i nowych kandydatów do reprezentacji szkoły.

A oto najlepsi:

1.Rafał Wilczkowski IIG

2.Mateusz Janik IIG

3.Kamil Bielecki IE, Jarosław Kubacki IIG

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Informujemy, że dyplomy pamiątkowe zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Pozostałych zainteresowanych zapraszamy na zajęcia Tenisa Stołowego u p. Jerzego Wieczorka.

Zawody przeprowadzili i sędziowali: Daniel Wicherski, Jerzy Wieczorek, Przemysław Sztorc.