Mamy wyniki turnieju siatkarskiego klas drugich ZSE Kielce.
Miejsce
VI zajęła klasa 2G,
V zajęła klasa 2C,
IV zajęła klasa 2H,
III zajęła klasa 2E,
II zajęła klasa 2AB.
Mistrzem Klas Drugich okazała się klasa 2z zajmując pierwsze miejsce. Reprezentowali ją uczniowie : Dawid Chmielewski, Paweł Kukuryk, Dawid Wieczorek, Michał Stępień, Kacper Kukulski, Grzegorz Stoga, Adrian Bazan, Jakub Szymonek.
Skład drużyny II miejsca ( 2AB ) : Jakub Cedro, Norbert Łucak, Dariusz Lipiński, Kamil Kołodziejczyk, Paweł Garmulewicz, Kacper Gaweł, Tomasz Wilk.
Miejsce III wywalczyli sobie reprezentanci klasy 2E w składzie: Jakub Barucha, Eryk Pilarczyk, Michał Dudek, Bartłomiej Jasek, Mikołaj Grabowski, Kamil Bielecki, Konrad Wojtasiński, Jakub Łosiński.
Mistrzowie naznaczeni byli medalami wręczonymi przez kierownika mgr Michała Cedro . Wszystkie drużyny uczestniczące w Mistrzostwach otrzymały dyplomy imienne. Nad przebiegiem zawodów wewnątrzszkolnych czuwała organizator i sędzia Mariola Kochel.

Gratulujemy uczestnikom sukcesów sportowych.

Dodatkowe informacje