Zakończyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół Elektrycznych w piłkę siatkową klas trzecich. Miejsce czwarte uzyskały dwie klasy, takim samym stosunkiem zdobytych punktów. Należy ono do klasy 3C i 3D jednocześnie. Miejsce III wywalczyła klasa 3 H w składzie Adamiec Kamil, Słonina Albert, Wiater Dawid, Wawrzeńczyk Konrad, Malarczyk Damian, Drążewski Patryk, Krzysiek Adam, Chrabaszcz Mateusz.
  Miejsce II zdobyła klasa 3G w składzie : Nowicki Rajmund, Jaros Bartłomiej, Kościelecki Artur, Wilczkowski Rafał, Cisak Łukasz, Piotrowicz Patryk, Kubacki Jarosław, Saruga Damian.
Miejsce I należy do klasy 3A , która wystąpiła w składzie Wawrzeńczyk Damian, Ksel Sebastian, Saletra Dawid, Krawczyk Michał, Piwowar Mateusz, Szymkiewicz Konrad, Snopek Dawid, Sitarz Tomasz.

Rozgrywki toczyły się systemem "każdy z każdym" pod okiem trenerki Marioli Kochel.

Dodatkowe informacje