Młodzież Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach wzięła udział w obozie narciarsko – snowboardowym w Zakopanem. 2 dziewczyny i 37 chłopców szlifowało swoje umiejętności narciarskie, a Ci którzy stawiali swoje pierwsze kroki na stoku uczyli się szusować na nartach. Jeździliśmy na stokach Rusiński oraz w Jurgowie. Mimo, że mróz dawał się we znaki zabawa była przednia, a warunki do uprawiania białego szaleństwa mieliśmy wyśmienite. Obozowicze swoje umiejętności nabyte podczas zajęć na stoku mogli sprawdzić podczas zawodów w slalomie, które odbyły się na stoku Rusiński. W imprezie, w której udział wzięli wszyscy uczestnicy obozu w kategorii narciarskiej dziewcząt zwyciężyła Angelika Horosz z klasy 1f, wśród chłopców wygrał Konrad Bomba z klasy 1c, a wśród snowboardzistów triumfował Łukasz Łygoński z klasy 1g. Dużo czasu spędzaliśmy na nartach, ale również byliśmy w Aquaparku w Zakopanem, na wycieczce po Krupówkach jak i pod Wielką Krokwią, a także uczyliśmy się grać w kręgle. W zawodach w tej dyscyplinie sportu zwyciężył Mateusz Bender z klasy 3f, który wyprzedził Patryka Sołtysa z klasy 1e i Mateusza Kozieła z klasy 3f. Na zakończenie obozu mocna grupa Elektryków biesiadowała w najlepszej w Zakopanem Pizzerii Adamo. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu i już czekają na obóz w przyszłym roku, na który organizatorzy już dzisiaj serdecznie zapraszają.

Zdjęcia dostępne wkrótce w Galerii

Dodatkowe informacje