W ramach upamiętnienia 100- lecia Odzyskania Niepodległości oraz Dnia Otwartego Szkoły w naszej szkole odbył się turniej sportowy pod hasłem „ BIALI kontra CZERWONI” pomiędzy uczniami klas I, ubranymi w białe koszulki a uczniami klas II, ubranymi w czerwone koszulki. Zawody odbywały się w 4 grupach, w formie wyścigu rzędów, w 4 konkurencjach ( poszukiwania zaginionej karty, rzuty osobiste w czasie 3 mim., przeciąganie liny i gra w zbijaka) . W gr. I rywalizowały klasy 1 AB kontra 2 AB, w gr. II   klasy 1 CD kontra 2 CD, w gr. III klasy 1 EF klasy 2 EF a w gr. IV występowały klasy 1 GH klasy 2G. Rywalizacja była bardzo zacięta i na prowadzenie wychodziły raz klasy I raz klasy II. Ostatecznie zwyciężyły klasy II – CZERWONI…      

GRATULUJEMY !!!!!!!!!!

 

Klasa

Punkty

Klasa

Punkty

1 AB

3

2 AB

2

1 CD

3

2 CD

1

1 EF

1

2 EF

3

1 GH

0

2 GH

4

RAZEM

7

 

10

Wszystkim uczniom dziękujemy za rywalizację, zachęcamy do podnoszenia swoich umiejętności sportowych podczas wakacji oraz udziału w zawodach „ BIALI kontra CZERWONI” w przyszłym roku szkolnym..

Dodatkowe informacje