Wystartowała kielecka szkolna liga siatkówki chłopców. Zgłoszone do zawodów zespoły rozlokowano w czterech grupach. Nasza szkoła wylosowała grupę pierwszą mającą w swym składzie drużyny : ZSP-1,ZSE-1,ZSE. Dnia 10.10.2018r w hali Mistrzostwa Sportowego im.Józefa Wybickiego , Elektryk zmierzył się z przeciwnikami wychodząc z grupy zwycięsko. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Patryk Czernecki 4F- kapitan, rozgrywający : Kacper Rusin 4E i Paweł Kwiatkowski 2A, oraz   Kacper Gaweł 3A,Sebastian Ksel 4A, Bartosz Gołębiowski 2G, Daniel Kulik 2C, Jakub Kotwica 2C. Skutecznym zawodnikiem turnieju okazał się Kacper Gaweł zdobywając gros punktów z mocnym przeciwnikiem. Do wyjścia z grupy przyczynił się także nasz bombardier Patryk Czernecki.Siatkarskim refleksem zabłysnął  Dawid Saletra i Jakub Kopciara. Nad grą zespołową czuwała trener Mariola Kochel.

Dodatkowe informacje