14 uczniów ZSE otrzymało plecaki do laptopa!

W dniach 31.03. – 27.04.2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I edycji Predator Games 2023, największych w Europie Międzyszkolnych Rozgrywkach Esportowych, których założeniem jest nie tylko rozwój różnorodnych kompetencji wśród dzieci i młodzieży, dobra zabawa oraz wartościowe nagrody, ale także perspektywa budowania silnego pomostu między nastolatkami a rodzicami i szkołą. Pomysłodawcą i organizatorem turnieju, skierowanego do szkół podstawowych i średnich w całym kraju jest Acer Polska, popularny producent m.in. sprzętu gamingowego marki Predator. W rywalizacji uczestniczyło 1024 szkół. Partnerami rozgrywek są: Minister Edukacji i Nauki i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Centrum GovTech Polska, Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych, Intel, Microsoft, Media Expert, MEiN Tech. Sponsorem Generalnym jest PKO Bank Polski.

Mimo ogromnego zaangażowania naszych zawodników w rozgrywki turniejowe, reprezentacji ZSE Kielce nie udało się zakwalifikować do finału, który odbędzie się 27 maja w Warszawie. W nagrodę, za czynny udział w rozgrywkach Predator Games 2023, 14 uczniów ZSE otrzymało plecaki do laptopa Acer Predator Urban Backpack dla gracza 15,6″.

Opiekun drużyny: Tomasz Baron