2 miejsce w Fortnite oraz 4 miejsce drużynowo naszej szkoły w zawodach Predator Games 2023.

Od poniedziałku 09.01.23r. do piątku 13.01.23r. 10 uczniów naszej szkoły (Krzysztof Borkowski, Maciej Brożyna, Maciej Stępień, Karol Furmanek – Fortnite oraz Dominik Gawęcki, Krystian Paluch, Maksymilian Wesołowski, Mikołaj Toporek, Kamil Stańczyk, Patryk Malicki – League of Legends) pod nazwą drużyny: ZSE Kielce rywalizowało w międzyszkolnych rozgrywek esportowych – Predator Games 2023.

Nasi uczniowie w klasyfikacji generalnej spośród 128 drużyn zajęli wysokie 4 miejsce.

Drużyna, która reprezentowała nas w grze w Fortnite (Krzysztof Borkowski, Maciej Brożyna, Maciej Stępień, Karol Furmanek) zajęli w finałowych rozgrywkach rewelacyjne 2 miejsce i zdobyła do klasyfikacji generalnej 6pkt.

Uczniowie dzięki tak wysokiej lokacie otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody:

Drużyna, która reprezentowała nas w grze League of Legends (Dominik Gawęcki, Krystian Paluch, Maksymilian Wesołowski, Mikołaj Toporek, Kamil Stańczyk, Patryk Malicki) po wygraniu w pierwszym dniu dwóch meczy odpadła niestety w 1/32 i zdobyła do klasyfikacji generalnej 2pkt.

Opiekun drużyny: Tomasz Baron