“Ekologiczny rower”

W naszej szkole nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „EKO-ROWER” promujący Zespół Szkół Elektrycznych, zgodnie z duchem #reuse. Zespoły klasowe, które się zgłosiły, miały do dyspozycji stare i sfatygowane rowery, które musieli odnowić i wykonać ich renowację według własnego pomysłu. W konkursie wzięło udział 8 zespołów. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i wyobraźnią w tworzeniu swoich rowerów.

Komisja w składzie: pan Dyrektor Władysław Zaucha, Kierownik Szkolenia Praktycznego – Michał Cedro, Zespołu Promującego – Sławomira Mazura i Pauliny Odomirskiej, przedstawiciela firmy GECON Grzegorza Solarza, nauczycieli – Krzysztofa Chrzana i Urszuli Wiącek – Orkisz oraz przedstawiciela Samorządu Uczniowskiego – Patrycji Stępień wyłoniła zwycięzców.

Pierwsze miejsce zajął zespół klasowy 2 B, drugie 2 f, a trzecie 1 B(2).

Zwycięski zespół otrzyma zegarki Smartwatch. Finaliści otrzymali „Niepytajki”, słodkości i próbniki. Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymali pozytywne uwagi do dziennika. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

W imieniu całego Zespołu ds. Promocji Paulina Odomirska