“ELEKTRYK” DLA UKRAINY

W obliczu toczącej się wojny, pokażmy mieszkańcom Ukrainy, że ich wspieramy, że jesteśmy z nimi, że chcemy pomóc.

Pomagamy, jak możemy- od poniedziałku (28.02.) rozpoczyna się zbiórka artykułów pierwszej potrzeby.

ZBIERAMY:

• środki opatrunkowe i medyczne: bandaże, gazy, plaster, środki przeciwbólowe;
  • środki higieny osobistej: szczoteczki, pasty do zębów, żele do kąpieli, szampony, kremy, podpaski, pampersy, chusteczki, ręczniki, bielizna, itp.
  • artykuły spożywcze nadające się bezpośrednio do spożycia: zupy instant, konserwy, batony energetyczne, czekolada,  mleko modyfikowane dla dzieci, kaszki, soki, woda mineralna, itp.

W poniedziałek, na I piętrze, koło gabloty SU,  pojawią się specjalnie oznakowane kartony z przeznaczeniem na zbiórkę- prosimy o umieszczanie      w nich przyniesionych rzeczy.

Zbiórka w ZSE odbywa się w ramach akcji  zorganizowanej przez Stowarzyszenie Integracja Europa- Wschód pod hasłem “KIELCE POMAGAJĄ UKRAINIE” (szczegóły na stronie www.siew.org.pl)

Zachęcamy wszystkich do włączenia się do akcji!!!

NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI!!!

SU i Szkolne Koło Wolontariatu