“Elektryk” dla Winnicy

Po raz kolejny społeczność naszej szkoły włączyła się do akcji pomocy dla ogarniętej wojną Ukrainy, tym razem dla mieszkańców Winnicy. Szkolną zbiórkę zorganizował SU i Szkolny Wolontariat, w ramach miejskiej inicjatywy „Kielce dla Winnicy”.

Organizatorem akcji, w rocznicę wybuchu wojny,  jest Miasto Kielce, Stowarzyszenie Integracja Europa Wschód i Fundacja Kaganek. 

Społeczność „Elektryka”, jak zwykle,  nie zawiodła- zebraliśmy produkty spożywcze (kasza, ryż, makaron, olej, kawa, herbata, konserwy mięsne i rybne) oraz środki higieniczne (pasta do zębów, szczoteczka do zębów,  mydło, żel pod prysznic, szampon) i ogrzewacze do rąk. 

Poza darami pojawiło się też kilka prac plastycznych wykonanych przez uczniów dla mieszkańców Winnicy (kartki ze słowami otuchy i wsparcia).

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję!!! Dobro wraca 🙂