Etap regionalny konkursu “Poznaj swoje prawa w pracy”

3 marca 2023 roku Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach przeprowadził regionalny etap konkursu wiedzy o Państwowej Inspekcji Pracy pod nazwą „Poznaj swoje prawa w pracy” w roku szkolnym 2022/2023. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Zespół Szkół Elektrycznych reprezentowali uczniowie z klasy 4 Gg , którzy zakwalifikowali się do II etapu dzięki najwyższej punktacji na poziomie eliminacji szkolnych – Kornel Zieliński i Kamil Samiczak.

Dla uczestników przewidziano okolicznościowe dyplomy za udział w konkursie i drobne upominki od PIP.

Dodatkowo Zespół Szkół Elektrycznych został wyróżniony przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty za najaktywniejszy udział w eliminacjach szkolnych w województwie świętokrzyskim.