Granty – stwórz sobie szansę na zdobycie pieniędzy!

Informacje szczególnie przydatne dla maturzystów i osób pełnoletnich!
Stwórz sobie szansę na zdobycie pieniędzy!

https://www.eurodesk.pl/granty

W bazie grantów Eurodesk Polska każdy znajdzie coś dla siebie: nauczyciele i uczniowie, naukowcy i studenci, pracownicy organizacji pozarządowych i instytucji samorządowych.  Baza składa się z kilkuset programów wspierających edukację, mobilność, współpracę międzynarodową i działalność młodzieżową. Jest systematycznie aktualizowana.

Struktura programu
Wszystkie programy mają podobną strukturę. Składają się z tytułu programu, nazwy i kontaktów fundatora i koordynatora (jeśli są to różne organizacje),  streszczenia zasad programu i źródła informacji.  W opisach informujemy o celach programu, priorytetach, wspieranych działaniach, grupach docelowych, wysokości grantów, terminach składania wniosków. Przy opisach największych i najpopularniejszych programów (po prawej stronie) podajemy przykłady najlepszych projektów zrealizowanych w ramach danego programu.
Jak przeszukiwać bazę
Granty można przeszukiwać na kilka sposobów – według kategorii tematycznych (lewe menu), alfabetycznie, według fundatorów i według terminów składania wniosków (symbol “^v” w prawym górnym rogu). Przeszukując bazę według terminów składania wniosków pamiętaj, że nie wszystkie programy mają terminy składania wniosków. W wielu nabór jest stały lub do wyczerpania wniosków.