• Slider_gimnazjum1
  • Slider_gimnazjum2

Ślubowanie uczniów klas pierwszych to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu szkoły.12 października uczennice i uczniowie klas pierwszych stali się częścią społeczności Zespołu Szkół Elektrycznych. Uroczystość miała podniosły charakter. Poprzedzona została wysłuchaniem hymnu szkoły. Ślubowanie odbyło się w obecności pocztu sztandarowego.W wydarzeniu wzięli udział: wicemarszałek województwa świętokrzyskiego p. Renata Janik,dyrekcja szkoły, wychowawcy, nauczyciele i reprezentanci klas pierwszych.Po oficjalnych uroczystościach odbyło się Narodowe Czytanie. Uczniowie klas trzecich przybliżyli uczestnikom fragmenty „Balladyny” Juliusza Słowackiego. Dołączyła do nich wicemarszałek województwa świętokrzyskiego p. Renata Janik. Na koniec miała miejsce prezentacja klas pierwszych, w czasie której młodzi ludzie zaprezentowali swoje talenty wokalne, muzyczne, pisarskie czy aktorskie.

Dodatkowe informacje