• covid_maseczka

1 lutego 2014 r. uczniowie i nauczyciele  naszej szkoły bawili się na balu studniówkowym w Restauracji SHL- Zuga przy ulicy Zagnańskiej w Kielcach.

Tegoroczni maturzyści Technikum nr 4 im. Ryszarda Kaczorowskiego to:

 

- klasa 4 a – technik elektronik -   wychowawca -  Teodozja Dymek;

- klasa 4 b – technik elektronik – wychowawca – Jarosław Kotyniewicz;

- klasa 4 c – technik informatyk – wychowawca -  Gustaw Gromek;

- klasa 4 d – technik informatyk – wychowawca- Radosław Kowaluk;

- klasa 4 e – technik informatyk – wychowawca – Katarzyna Ciszewska;

- klasa 4 f – technik telekomunikacji – wychowawca- Małgorzata Krajna;

- klasa 4 g -  technik elektryk - wychowawca – Iwona Wójcik.

Bal rozpoczął się o godzinie 20.00 uroczystym polonezem. W tym roku w pierwszej parze Panią Dyrektor Aleksandrę Szulc poprowadził Robert Nogalski z klasy IV b.

Naukę poloneza koordynował nauczyciel wychowania fizycznego Pan Andrzej Mroczek, zaś nad całością przygotowań czuwały Pani Dyrektor Anna Baran oraz wychowawczynie klas 4 a i 4 g -  Teodozja Dymek i  Iwona Wójcik.

Prawdziwą niespodzianką podczas studniówki był występ uczniów klasy 4 g,  którzy przygotowali specjalny – okolicznościowy układ taneczny do muzyki znanych przebojów , a swój pokaz  zadedykowali dyrekcji , nauczycielom i pracownikom szkoły.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom maturzystów , reprezentowanym przez Komitet Studniówkowy, któremu przewodniczyli Pani Irena Lewicka i  Pan Grzegorz Skiba. Rodzice wywiązali się ze swoich zadań  nie tylko pod względem  organizacyjnym  , ale również zadbali o wspaniałą atmosferę podczas zabawy. Dziękujemy.

Studniówka  skończyła się…„ o pianiu kura….”.  Teraz już tylko MATURA !

Film z poloneza i rozpoczęcia Studniówki dostępny jest na stronie szkolnej w "ON AIR Pod Napięciem", zdjęcia w najbliższych dniach w Galerii.

Dodatkowe informacje