• Wolontariat_Slider

26.03.2021 r. w ramach akcji „Rozpal nadzieję na nowe życie” oraz eko- zbiórki starych firanek do recyklingu,  wolontariusze naszej szkoły wręczyli zebrane dary na ręce koordynatora Diecezjalnego Centrum Wolontariatu pana Damiana Zegadło. Tym razem mogliśmy pomóc siostrom Albertynkom w pozyskaniu starych świec woskowych i parafinowych w celu wykonania ozdób, które posłużą do wsparcia podopiecznych Przytuliska św. Alberta w Krakowie. Wsparliśmy także świetlicę Caritas, będącą inicjatorem zbiórki starych firanek służących jako materiał do uszycia woreczków wielorazowego użytku  przez podopiecznych świetlicy – dzieci i młodzież. Dzięki tym akcjom mogliśmy nie tylko pomóc potrzebującym, ale także wykazać się gotowością do działania w zakresie ochrony środowiska. Wszystkim, którzy włączyli się do akcji, dziękujemy za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.

Opiekunowie wolontariatu 

Dodatkowe informacje