Integracja klasy I A

6 października klasa I A wraz z nauczycielami Andrzejem Mazurem, Dariuszem Szumilewiczem i Pauliną Odomirską uczestniczyli w „grze miejskiej”, w ramach integracji. Celem wycieczki był spacer po Kielcach – zwiedzanie oraz okazja by lepiej poznać i sprawdzić wiedzę uczniów na temat naszego miasta. Uczniowie mieli za zadanie dotrzeć do najważniejszych zabytków i miejsc Kielc: pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego, Armii Krajowej, Pałacu Biskupów Krakowskich, źródełka Biruty oraz ławeczki Jana Karskiego.
Następnie uczniowie mieli rozwiązać dwa testy – Quiz Wiedzy o Kielcach oraz wiedzy o swojej szkole. Dodatkowo uczniowie wykonali zdjęcia, w oparciu o kopie starych fotografii. Wycieczkę można zaliczyć do bardzo udanych. Uczniowie zobaczyli wiele interesujących miejsc. Wrócili zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń.