MATEMATYKA W OBIEKTYWIE ELEKTRYKA

W tym roku szkolnym przedstawiciele Elektryka po raz drugi uczestniczyli w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym Matematyka w Obiektywie organizowanym przez Uniwersytet Szczeciński i Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Pasjonaci fotografii spojrzeli na otaczającą rzeczywistość przez pryzmat matematyki. Panie: I. Kubicz i I. Kłos zorganizowały pokonkursową wystawę prac: Matematyka w Obiektywie Elektryka. Dzięki zaprezentowanym zdjęciom można było popatrzeć na zwykłe rzeczy w niezwykły sposób: oczami matematyka. W szczególny sposób zostały wyróżnione prace trzech uczniów:

Dawida Króla (2A), Michała Szustaka (3I) i Wiktora Komorowskiego (4I).

W środę 18 maja p. dyr. W. Zaucha wręczył dyplomy i nagrody książkowe utalentowanym uczniom. Była to jednocześnie okazja do podsumowania Potyczek Matematycznych zorganizowanych w Elektryku w ramach Miesiąca Matematyki. Zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy i niepytajki. Gratulujemy nagrodzonym uczniom.