Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2022

W dniu 14.09.2022 uczniowie klas 2F, 3E, 4E uczestniczyli w 35. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2022 u stóp Dębowca i Szyndzielni, na urokliwie położonym terenie organizatora – firmy ZIAD Bielsko-Biała SA.

Młodzieżą podczas wyjazdu opiekowali się pani Sylwia Pawłowska, Paulina Kudła, Daniel Wicherski i Grzegorz Momot.

Targi ENERGETAB były doskonałym forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży, wdrażanych innowacjach oraz okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów między wystawcami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski jak i z zagranicy a uczniami Zespołu Szkół Elektrycznych.

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego – zarówno konwencjonalnego jak i związanego z odnawialnymi źródłami energii. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań przedstawicieli sektora elektroenergetycznego.

Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.