Młoda Krew Ratuje Życie

26.11.2021 roku, w budynku WDK, odbyły się, po rocznej przerwie, uroczystości związane z honorowym oddawaniem krwi. Rok temu nie było to spotkanie możliwe ze względu na pandemię. Z tej okazji zostały wręczone odznaczenia państwowe, medale i podziękowania dla najbardziej zaangażowanych w propagowanie i czynny udział w oddawaniu krwi. Nasza szkoła kolejny raz została wyróżniona za zajęcie I miejsca (puchar) w kategorii ilości oddanej krwi w turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie” w roku szkolnym 2019/2020. Bardzo cieszy fakt, że nasza szkoła jest najaktywniejszą wśród wszystkich szkół średnich z województwa świętokrzyskiego. Z tej okazji pragnę złożyć ogromne podziękowania wszystkim naszym uczniom.  Bez nich ten sukces nie byłby możliwy. To ich bezinteresowna postawa pozwoliła uzyskać taki wynik i uratować bezcenne ludzkie życie.

opiekun “Krewniaków Elektryka”

Mariusz Dutkiewicz