Młodzież Elektryka wyróżniona przez Prezydenta

Trzech uczniów Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach otrzymało nagrody i stypendia Prezydenta Miasta Kielc Bogdana Wenty za szczególne osiągnięcia sportowe w 2022 roku. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Kieleckim Centrum Kultury wyróżnieni zostali Hubert Romaniec i Igor Syska z klasy 1 A, którzy trenują sporty motorowe w kieleckim klubie Wena. Hubert w 2022 roku został brązowym medalistą mistrzostw Polski w klasie enduro junior, natomiast Igor stanął na najniższym stopniu podium w tej samej klasie w Pucharze Polski. Ponadto Maciej Mrozik z klasy 2E jako zawodnik Stelli Kielce został halowym drużynowym brązowym medalistą mistrzostw Polski w łucznictwie, w których wystąpił wspólnie z kolegami klubowymi Karolem Rokitą i Kacprem Kałużą.

Naszym medalistom życzymy zdrowia i kolejnych sportowych sukcesów.