Nasi uczniowie w Hiszpanii!

W dniach od 28.03.2022 do 08.04.2022 uczniowie naszej szkoły w ramch projetu programu Erasmus+ p.t.

zdobywali doświadczenie zawodowe w Hiszpanii w firmie Drontools S.L. w miejscowości Gelves/Sewilla. Szkolenie odbyło się według programu: „Konstrukcja i programowanie dronów”, na stanowisku: praktykant programista elektroniki. Były to praktyczne kursy zawodowe wykraczające poza podstawę programową, jednak bardzo przydatne w dzisiejszym świecie, ze względu na wielorakie zastosowanie dronów.

W szkoleniu praktycznym uczestniczyło 15 uczniów z klas trzecich o profilu technik elektronik i technik programista.

Oprócz szkolenia zawodowego i bogatego programu kulturowego uczniowie w czasie wolnym zwiedzili takie miasta hiszpańskie jak Sewilla, Malaga i Kadyks.

Partnerem strategicznym projektu była firma EUROMIND z Sevilli a młodzieżą podczas pobytu opiekowała się pani Anna Jarosińska i pan Andrzej Miszczyk.

Więcej informacji na stronie projektu: https://www.facebook.com/Elektryk-na-Erasmusie-2022-10364514897840