Obóz narciarsko – snowboardowy 2022

Na przełomie stycznia i lutego 2022, młodzież Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach wzięła udział w obozach narciarsko – snowboardowych w Olczy koło Zakopanego. Ponad 70 uczestników szlifowało swoje umiejętności narciarskie, a Ci którzy stawiali swoje pierwsze kroki na stoku uczyli się szusować na nartach pod czujnym okiem nauczycieli – instruktorów z naszej szkoły w myśl hasła „ Zdrowo na sportowo”. Jeździliśmy na stokach Rusiński, Hawrań w Jurgowie oraz Małe Ciche.

Zabawa była przednia, a warunki do uprawiania białego szaleństwa mieliśmy wyśmienite. Dużo czasu spędzaliśmy na nartach, ale również byliśmy w Aquaparku w Zakopanem, na wycieczce po Krupówkach, a także uczyliśmy się grać w kręgle. Na zakończenie obozu mocna grupa Elektryków integrowała się przy pizzy grając w kalambury i śpiewając karaoke. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu i już czekają na obóz w przyszłym roku, na który organizatorzy już dzisiaj serdecznie zapraszają.