Obóz Wędrowny w Zakopanem

Po raz trzeci uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Obozie Wędrownym w Zakopanem zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego. Tradycyjnie poznaliśmy piękno Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz historie z nim związane z regionem , przekazane przez panią przewodnik TPN Katarzynę Michalik.

W tym roku zdobyliśmy Kopieniec Wielki a także szereg atrakcyjnych tras turystycznych: Dolina Kościeliska i Dolina Białego, Pasmo Gubałówki oraz Droga pod Reglami, Morskie Oko Zwiedzaliśmy Pustelnie Brata Alberta a także dotarliśmy do Schroniska na Kalatówkach.. Dodatkowymi atrakcjami był turniej gry w kręgle, wypoczynek w aquaparku,strzelanie z broni asg, a także ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Głównym celem naszego wyjazdu była integracja środowiska uczniowskiego naszej szkoły, a także poznanie innych regionów Polski.

Po pięciu dniach wspaniałej przygody wracaliśmy do Kielc z chęcią powrotu i kontynuacji poznawania polskich Tatr w przyszłym roku.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejne obozy. Najbliższy już w przyszłym roku szkolnym .