Obozy narciarsko – snowboardowe dla młodzieży Elektryka – podsumowanie

Podobnie jak w latach ubiegłych w 2023 roku już po raz 17 nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły zorganizowali obozy narciarsko – snowboardowe dla młodzieży Elektryka, który odbył się tradycyjnie w Olczy koło Zakopanego..

Ponad 80 uczestników szlifowało swoje umiejętności , a Ci którzy stawiali swoje pierwsze kroki na stoku uczyli się szusować na nartach i snowboardzie pod czujnym okiem nauczycieli – instruktorów z naszej szkoły w myśl hasła „ Zdrowo na sportowo”. Jeździliśmy na stokach Rusiński oraz Małe Ciche. Zabawa była przednia, a warunki do uprawiania białego szaleństwa mieliśmy wyśmienite. Dużo czasu spędzaliśmy na nartach, ale również byliśmy w Aquaparku w Zakopanem, na wycieczce po Krupówkach, a także uczyliśmy się grać w kręgle. Na zakończenie obozu mocna grupa Elektryków integrowała się przy pizzy i wesołych opowieściach z życia szkoły. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu i już czekają na obóz w przyszłym roku, na który organizatorzy już dzisiaj serdecznie zapraszają.