Podsumowanie akcji zbiórki karmy dla schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dyminach 2021

W tym roku szkolnym po raz pierwszy organizowaliśmy zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt przebywających w Schronisku w Dyminach- akcja pod hasłem „Puszka dla Puszka”.

Na nasz apel odpowiedzieli zarówno uczniowie, jak i nauczyciele- zebraliśmy 65,59 kg karmy dla psów oraz 15,11 kg- dla kotów, w sumie 80,7kg “jedzonka”.

Chcemy gorąco podziękować wszystkim Darczyńcom za wrażliwość i serce!!!

W środę- 15 grudnia przedstawiciele Rady SU odwiedzili Schronisko w Dyminach i przekazali dary (fotorelacja z wizyty poniżej). W imieniu pracowników schroniska składamy serdeczne podziękowania dla osób zaangażowanych w naszą akcję- są to:

panie: Anna Durlik, Urszula Jarocińska, Katarzyna Nowak, Paulina Odomirska,  Barbara Sowińska oraz klasy wraz z wychowawcami:

1A- p. Agnieszka Rożniakowska- Gościniewicz

1B- p. Martyna Wawer

1D- p. Dorota Adamczyk

1G- p. Iwona Kłos

1Z- p. Witold Żarnotal

2A- p. Katarzyna Ciszewska

2C- p. Barbara Kopacz

2E- p. Daniel Wicherski

3Cg- p. Ewa Jakubowska

3D- p. Kamila Warsińska

3E- p. Iwona Wójcik

4A- p. Hanna Rudzisz- Lis

4B- p. L. Sułowska- Trofimiuk

4F- p. Anna Jarosińska,

a także ubiegłoroczny absolwent ZSE- Piotr Kozieł.

WIELKIE DZIĘKI !!!