Programiści z “Elektryka” zwycięzcami Hackathonu 2022

02.12 uczniowie klasy 4Dg wzięli udział w Hackathon’ie Silevis – 24 godzinnym maratonie programowania, którego celem jest przedstawienie prototypów oprogramowania o podanej tematyce – w tym roku tematy związane były ze sportem i trwającym mundialem. Tegoroczny Hackathon odbył się w kieleckiej firmie Silevis, gdzie wszyscy uczestnicy przez całą dobę doskonalili swoje projekty. Nasi uczniowie przygotowali projekt oparty na ASP.NET oraz Angularze pozwalający na organizację meczy i komunikację z innymi graczami w mieście poprzez tworzenie wydarzeń na lokalnych boiskach. Pomimo zaciętej konkurencji i wielu ciekawych projektów sędziowie wyróżnili zespół Error 418 pierwszym miejscem.

W skład zespołu naszej szkoły wchodzili: 
– Marcin Furmańczyk (kapitan)
– Karol Gębski
– Jacek Jarosz
– Patryk Drapejkowski

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów