Targi Edukacyjne w CKZ

W Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach ul. Łódzka 200 trwają Targi Edukacyjne. Najlepsze kieleckie szkoły techniczne prezentują swoją najnowszą ofertę dla młodzieży ze szkół podstawowych. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Zespołu Szkół Elektrycznych. Nasi przedstawiciele prezentują ofertę edukacyjną Zespołu Szkół Elektrycznych i zachęcają do podjęcia dalszej nauki w naszej szkole. Mamy swoje stanowisko, które cieszy się wśród odwiedzających dużym zainteresowaniem. Prezentujemy na nim m.in. wyposażenie naszej pracowni automatyki. Uczniowie podstawówek najczęściej pytają o kierunki nauczania w Elektryku. Interesują się też z jaką punktacją z egzaminów można było w poprzednich latach dostać się na wymarzone kierunki i jaka była zdawalność matury w naszej szkole. Nasze stoisko na targach można jeszcze obejrzeć w czwartek. Wszystkich zainteresowanych nauką w Zespole Szkół Elektrycznych już dzisiaj zapraszamy 10 czerwca na dzień otwarty Elektryka.
Zapraszamy też na naszą stronę, kanał yt, stronę FB – w najbliższym czasie postaramy się nieco przybliżyć Elektryka.