Uczniowie Elektryka roznosili uśmiech po korytarzach w kolorowych strojach.

W ubiegłym tygodniu z okazji trwającego Smiley Week w szkole odbył się konkurs na najbardziej kreatywne przebranie oraz popularny ,,Anything but a backpack day” (DZIEŃ BEZ PLECAKA). Korytarze szkoły zapełniły się uczniami w kolorowych przebraniach, które wywołały wiele radości. Do zabawy dołączyli również nauczyciele. Na korytarzu mogliśmy przesłać uśmiech między innymi do jednorożca, księżniczki, kucharza, kelnera, czy nawet Kubusia Puchatka. Oprócz przebrań nasze oczy cieszyły kreatywne alternatywy plecaka. Uczniowie z dużym zaangażowaniem podeszli do akcji. Nasze serca podbiły plecaki zastąpione miedzy innymi: namiotem, wiaderkiem, pudełkami, tosterem, obudową komputera, reklamówkami z popularnych sieciówek, koszami i skrzynkami na narzędzia. Wynik konkursu jest jednogłośny: KAŻDY ZOSTAŁ ZWYCIĘZCĄ. Uczniom jak i nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie i pozytywny odbiór.