WIOSNA W „ELEKTRYKU”


W ostatni poniedziałek, 20.03. odbył się w ZSE wiosenny konkurs “Mam Talent” z udziałem uczniów klas 1- 3. Uczniowie zaprezentowali talenty wokalne, instrumentalne, taneczne i zręcznościowe. Program prowadzili przedstawiciele SU: Patrycja Stępień z kl. 3C i Oskar Stachowicz z kl. 3D.
Popisy uczestników oceniała komisja konkursowa, pod kierunkiem pani wicedyrektor Elżbiety Miszczyk. Członkowie jury oceniali występy, przyznając punkty w skali od 1- 3. Suma punktów zdecydowała o ostatecznej klasyfikacji. 

WYNIKI:
I miejsce- Wiktor Polcyn kl. 3C (gitara elektryczna)
II miejsce- Tomasz Stolarczyk kl. 3B (akordeon)
III miejsce- tercet w składzie: Franciszek Kozłowski kl. 1D, Dawid Smolarczyk kl. 1F i Igor Terelak kl.1F (taneczne “show”)
WYRÓŻNIENIA:
Karol Brzeziński kl. 3C (śpiew)
Jan Szymkiewicz kl. 3B (układanie kostki Rubika- megaminx)
GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW !!!

Konkurs pokazał, że młodzież „Elektryka” ma wiele talentów, szkoda tylko, że niektórym zabrakło chęci, energii, a może po prostu odwagi, by zaprezentować swoje pasje. Liczymy na większy odzew w kolejnej edycji, w przyszłym roku szkolnym …..
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę- SU