Wyniki konkursu “O Platynowy Indeks Politechniki Świętokrzyskiej”

W dniu dzisiejszym ogłoszone zostały wyniki konkursu “O Platynowy Indeks Politechniki Świętokrzyskiej” edycja 2. Nasi uczniowie w kategorii Elektrotechnika i Elektromobilność zaprezentowali rozwiązanie układu “Mikroprocesorowego urządzenia do nawijania cewek” wykonane przez: Mikołaja Wróblewskiego i Kamila Wróbla. Natomiast w kategorii Automatyka uczniowie wykonali “Mikroprocesorowy sterownik temperatury z regulatorem histerezowym oraz wyświetlaczem LCD” w składzie: Paweł Sledzik, Tomasz Bilina, Bartłomiej Petelicki, Dawid Karyś i Kacper Zagórski. Obydwa zespoły zajęły I miejsca w swoich kategoriach, tym samym zapewniając sobie status studentów Wydziału Elektrotechniki Automatyki i Informatyki, poza procesem rekrutacyjnym. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunami zespołów byli Tomasz Scendo i Łukasz Zawarczyński.