ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI TAK. POMAGAM!

18 marca 2023 roku (sobota) w godzinach 09:00-18:00 uczniowie naszej szkoły: Filip Górzyński, Krystian Jagiełło, Filip Posłowski, Oliwier Kaczor, Kacper Gumuła i Kamil Pulut wraz z nauczycielami – Jolantą Rzepą, Sylwią Pawłowską, Niną Feigel i Pauliną Odomirską wzięli udział w przedświątecznej zbiórce żywności. Akcja z ramienia Caritas Diecezji Kieleckiej odbywała się w supermarketach, sieciach handlowych i sklepach osiedlowych w całej Polsce.
Makaron, ryż, kasza, kawa, herbata, cukier – te i inne produkty o długim terminie przydatności do spożycia szybko zapełniały wózki sklepowe specjalnie przygotowane pod akcję. Żywność zebrana podczas akcji zostanie posortowana przez wolontariuszy, zapakowana w paczki i przekazana potrzebującym.

Uczniowie wzorowo wsparli akcję, zachęcali wszystkich do przyłączenia się do pomocy potrzebującym.

Serdecznie dziękujemy w imieniu potrzebujących rodzin

W imieniu szkolnego Wolontariatu

Paulina Odomirska