ÓSMOKLASISTO ! MATEMATYKA TO TWOJA PRZYSZŁOŚĆ ! ELEKTRYK TO TWOJA PRZYSZŁOŚĆ !

Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach daje Ci możliwość nauki matematyki na poziomie rozszerzonym. Osoby, które lubią tę dziedzinę i postanowiły wykorzystać ją w swojej ścieżce zawodowej mają szerokie pole do wyboru. Co istotne, zawody związane z matematyką są najczęściej bardzo dobrze płatne. 

  1. Matematyka na poziomie rozszerzonym to przepustka do Twojej stabilnej  finansowo przyszłości. Dzięki naszej szkole otrzymasz szansę na studia umożliwiające zdobycie rozwojowej i dobrze płatnej pracy w zawodach m.in. takich jak: informatyk, automatyk, statystyk, biomatematyk, doradca finansowy. Prestiżowe uczelnie w branży technicznej, informatycznej i finansowej w rekrutacji wysoko cenią wyniki z matematyki rozszerzonej, a nawet jest to warunek konieczny przyjęcia na studia.
  2. Dzięki matematyce rozszerzonej wykształcisz w sobie czujność, dokładność i precyzję, tak potrzebne, aby zostać dobrym specjalistą w każdym zawodzie – dobrym programistą, elektronikiem, automatykiem, elektrykiem, prawnikiem itp.
  3. Od wielu lat zdawalność matury z matematyki w Elektryku jest na bardzo wysokim poziomie. Przyczynia się do tego profesjonalna kadra (nauczyciele matematyki to wieloletni egzaminatorzy maturalni) oraz realizacja matematyki rozszerzonej. Więcej lekcji matematyki znacząco podwyższa szansę na zdanie matury podstawowej, a w przypadku wyższych ambicji, także rozszerzonej.
  4. W Elektryku poznasz żartobliwe oblicze KRÓLOWEJ NAUK rozwiązując humorystyczne zadania i rywalizując z kolegami w potyczkach matematycznych. Uczestnicząc w konkursie fotograficznym “Matematyka w Obiektywie Elektryka” nauczysz się dostrzegać matematykę w otaczającym świecie.

W Elektryku możesz zarazić się pasją do matematyki!

ÓSMOKLASISTO, zapraszamy Cię do naszej szkoły!