dr  Eliza Mazur

Kontakt:

tel. 41 36 80 559 wew. 142

e-mail: eliza.mazur@admin

Godziny pracy pedagoga szkolnego (marzec-czerwiec)

Wtorek tydzień I i III

Wtorek tydzień II i IV

Czwartek tydzień I i III

Czwartek tydzień II i IV

13:15  – 16:15

11:30 –  16:00

Kiedy warto przyjść do pedagoga szkolnego?

• uważasz, że jesteś źle traktowany przez rówieśników
  • masz problemy z komunikacją z kolegami/koleżankami
  • przeżywasz problem, z którym nie potrafisz sobie samodzielnie poradzić
  • odczuwasz złe samopoczucie, brak Ci chęci do nauki
  • nie potrafisz poradzić sobie z napiętą atmosferą w domu (masz problemy rodzinne)
  • przeżyłeś śmierć bliskiej osoby
  • potrzebujesz rozmowy
  • potrzebujesz kontaktu: do terapeuty uzależnień, psychologa,psychoterapeuty, lekarza psychiatry, adresu do instytucji niosących pomoc i wsparcie w sytuacjach kryzysu.

Jeżeli coś Cię niepokoi, widzisz problem, w szkole dzieje się coś złego, przyjdź, powiedz o tym. Nie jesteś sam/sama! Możesz o tym porozmawiać i wspólnie poszukamy skutecznego rozwiązania. Jeśli będziesz milczał/milczała dasz tym samym przyzwolenie na to, aby tak było dalej.

Szanowni Rodzice, Uczniowie

W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 pragnę poinformować:

Jeżeli będą Państwo potrzebowali rozmowy osobistej, wsparcia w bezpośrednim kontakcie bardzo proszę o kontakt mailowy pod adresem: eliza.mazur@ezse.pl .lub przez dziennik elektroniczny. Wspólnie ustalimy termin i godzinę spotkania na terenie Szkoły.

Będę wdzięczna za podanie swojego numeru kontaktowego w treści przesłanej do mnie wiadomości.

Na każdą wiadomość odpowiem, ewentualnie skontaktuje się telefonicznie.