Sport w ZSE

Bieg Fair Play

W pierwszych tygodniach września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Biegu ,,Fair Play” zorganizowanym przez Polski Komitet Olimpijski, z okazji Światowego Dnia Fair Play. W tej inicjatywie wzięło udział ponad 800 uczniów naszej szkoły, którzy podczas lekcji wychowania fizycznego czynnie brali udział w/w akcji. 

I Obóz Wędrowny w Zakopanem

 50 osób z naszej szkoły wzięło udział w I Obozie Wędrownym w Zakopanem zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego.  Nasi uczniowie poznali piękno Tatrzańskiego  Parku Narodowego oraz historie z nim związane, przekazane przez panią przewodnik Katarzynę Michalik.             Wędrując po górach dotarliśmy na Rusinową Polanę, Morskie Oko, Dolinę Kościeliską, Pasmo Gubałówki, a także Nosal, Wielką Krokiew […]

Obóz narciarsko – snowboardowy 2022

Na przełomie stycznia i lutego 2022, młodzież Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach wzięła udział w obozach narciarsko – snowboardowych w Olczy koło Zakopanego. Ponad 70 uczestników szlifowało swoje umiejętności narciarskie, a Ci którzy stawiali swoje pierwsze kroki na stoku uczyli się szusować na nartach pod czujnym okiem nauczycieli – instruktorów z naszej szkoły w myśl […]

Mistrzostwa Szkół ponadpodstawowych w pływaniu

We wtorek, 29 marca, na pływalni Foka o zwycięstwo w mistrzostwach Kielc rywalizowali uczniowie szkół ponadpodstawowych. Po medale w tej ciekawej rywalizacji sięgali uczniowie z dziewięciu szkół. Reprezentacja Elektryka w składzie Krawczyk Radosław oraz Zwadło Bartosz zaprezentowała się w 4 kategoriach startowych (50 m oraz 100 m stylem klasycznym ,,żabka” , 50m stylem dowolnym ,,kraul”, […]