Sport w ZSE

Obóz narciarsko – snowboardowy 2022

Na przełomie stycznia i lutego 2022, młodzież Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach wzięła udział w obozach narciarsko – snowboardowych w Olczy koło Zakopanego. Ponad 70 uczestników szlifowało swoje umiejętności narciarskie, a Ci którzy stawiali swoje pierwsze kroki na stoku uczyli się szusować na nartach pod czujnym okiem nauczycieli – instruktorów z naszej szkoły w myśl […]

Mistrzostwa Szkół ponadpodstawowych w pływaniu

We wtorek, 29 marca, na pływalni Foka o zwycięstwo w mistrzostwach Kielc rywalizowali uczniowie szkół ponadpodstawowych. Po medale w tej ciekawej rywalizacji sięgali uczniowie z dziewięciu szkół. Reprezentacja Elektryka w składzie Krawczyk Radosław oraz Zwadło Bartosz zaprezentowała się w 4 kategoriach startowych (50 m oraz 100 m stylem klasycznym ,,żabka” , 50m stylem dowolnym ,,kraul”, […]