Zbiórka – Hospicjum św. Matki Teresy z Kalkuty

„ Nie potrafimy robić wielkich rzeczy. Możemy robić rzeczy małe, za to z wielką miłością”

Matka Teresa z Kalkuty

W dniach 28-29.10.2021r. członkowie Szkolnego Wolontariatu zaangażowali się w zbiórkę na rzecz  Hospicjum św. Matki Teresy z Kalkuty. Wolontariusze  rozprowadzali cegiełki w postaci świeczek za dobrowolny datek do puszek.  Zbiórka została przeprowadzona w ramach akcji Pola Nadziei,  której celem jest propagowanie bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym i ich rodzinom, szerzenie idei hospicyjnej, promowanie wolontariatu oraz organizowanie zbiórek funduszy na potrzeby funkcjonowania Hospicjum. Dzięki  wsparciu uczniów i nauczycieli udało nam  się zebrać  745,97zl.

Wszystkim darczyńcom  dziękujemy za okazane serce, pomoc i wrażliwość