Powrót z Lizbony, Erasmus+

Po odbytych praktykach zawodowych w firmach portugalskich grupa 20 uczniów klas trzecich z naszej szkoły powróciła do kraju. Uczestnicy wyjazdu, zmęczeni po przygodach ostatniej, nieprzespanej nocy, ale szczęśliwi i zadowoleni, wrócili w sobotę, po południu do Kielc po ponad 12 godzinnej podróży. Swoimi wrażeniami podzielą się nie tylko ze swoimi rodzinami ale także z kolegami z klasy, nauczycielami i społecznością szkoły. W Portugalii uczniowie reprezentowali zawody: technik elektryk, technik elektronik i technik informatyk. Przebywali pod opieką dwóch nauczycielek z ZSE: pani Anny Jarosińskiej i pani Bożeny Legenc. Oprócz programu praktyk uczestnicy wyjazdu mieli zapewniony bogaty programu kulturowy w czasie którego zwiedzili, między innymi, Lizbonę oraz miasteczka Obidos, Nazare, Cascais, Fatimę i Sintrę. Ciekawym punktem programu była też wizyta na najdalej wysuniętym za zachód przylądku w Europie Cabo da Roca. Niezapomniane widoki oceanu i wrażenia smaków, kolorów, muzyki, i kultury portugalskiej na zawsze zostaną w ich pamięci.

Wkrótce więcej zdjęć na stronie szkolnej w zakładce: Erasmus+