„Dawać samego siebie to więcej, niż tylko dawać”

Za nami dwie akcje – „Tak.Pomagam!” i „Wielkanocna Zbiórka Żywności Kieleckiego Banku Żywności”. W dniach 8 – 9 i 15-16 marca wolontariusze z naszej szkoły – uczniowie: Igor Skrzyniarz (4 e), Dawid Stochmal (4 e), Igor Piątek (4 e), Wojciech Haberko (1 a), Jan Brzeski (1 a), Filip Górzyński (2 e), Mateusz Hauer (2 e), Przemysław Grabiec (2 i), Piotr Bożęciak (2 i), Mateusz Klimek ( 2i), Radosław Mazurczak (2 i), Norbert Ziółkowski (2 i), Igor Chrzęszczyk (2 i), Andrzej Kuroś (2 i), Adam Pasicz (1 f), Adrian Włodarczyk (1 f), Adam Blank (2 e), Krzysztof Borkowski (2 e), Filip Korba (1 i), Daniel Borek (1 i), Mikołaj Jabłoński (2 j), Radosław Wach (2 z), Wiktor Bednarek (2 z) oraz nauczyciele: Izabela Cedro, Barbara Kopacz, Nina Feigel, Paulina Kudła, Iwona Wójcik, Sylwia Pawłowska, Paulina Odomirska, Jerzy Słaby, Tomasz Majkowski, Piotr Burzawa, Robert Majchrzyk, zbierali dary żywnościowe w sklepach wielkopowierzchniowych dla osób najbardziej potrzebujących.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w zbiórkach za poświęcony czas i zaangażowanie.