Serce dla Hospicjum

W dniach 22 26 stycznia Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało w szkole charytatywny kiermasz słodkości – sprzedaż pierników – „Serce dla Hospicjum”. Pierniczki zostały przygotowane przez uczniów naszej szkoły oraz Specjalny Ośrodek Wychowawczy im. Matki Kolumby Białeckiej w Kielcach. Słodkości wyglądały pachnąco  i smakowały wyśmienicie. Pierniczki można było nabyć za symboliczną kwotę. Łącznie udało się uzbierać 2996,88. Kwota w całości wesprze zbiórkę dla Hospicjum im. Św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach. Dziękujemy członkom Szkolnego Koła Wolontariatu oraz współpracownikom i sympatykom za przygotowanie słodkości oraz pomoc w sprzedaży i logistyce akcji. Dziękujemy wspaniałym uczniom i nauczycielom naszej szkoły, którzy z otwartym sercem zaangażowali się w zbiórkę

Pięknie dziękujemy

Szkolne Koło Wolontariatu