REPREZENTACJA SZKOŁY W KOSZYKÓWCE 23/24

W tegorocznej edycji Mistrzostw Kielc Szkół Ponadpodstawowych w piłce koszykowej wzięła udział reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Krzysztof Kaleta 5F, Filip Telka 5F, Dominik Materek 5D, Karol Mróz 4A, Daniel Zychowicz 4A, Wojciech Wójcik 4A, Łysak Wiktor 2J, Kusak Paweł 2J, Kuzia Wiktor 2J, Szcześniak Oleg 2E, Borkowski Krzysztof 2E, Bugajski Sebastian 1H, Kornatko Krzysztof 1G, Turlej Dawid 1F,

Drużyna rozegrała cztery spotkania z czego dwa mecze wygrała, a w dwóch po zaciętej walce musiała uznać wyższość przeciwnika. Wynik był jednak sprawą drugoplanową, liczyło się piękno sportowej rywalizacji i dobra zabawa.

Pamiątkowe zdjęcie po wygranym meczu z V Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Ściegiennego.

Pamiątkowe zdjęcie po wygranym meczu z V Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Ściegiennego.