Szkolne ,,Mistrzostwa w Szachach”.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych uczniów 14 marca odbyły się szkolne ,,Mistrzostwa w Szachach”. Rozgrywki cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów wszystkich klas. Wiele pojedynków miało ciekawy przebieg, a stosowana taktyka z pewnością zapadnie w pamięci graczy. Miło nam poinformować, że Mistrzem Szkoły w roku szkolnym 2023/2024 został Bartosz Świerczyński, a wyróżnienia otrzymali:
Maciej Gębski II miejsce
Paweł Sobierajski III miejsce
Konrad Góźdź IV miejsce.

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM !!!! oraz pozostałym uczestnikom za podjęcie rywalizacji.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w przyszłym roku.

W imieniu organizatorów dziękujemy Fundacji „Dobry ruch” za pomoc logistyczną w organizacji zawodów.

Zawody sędziowali p.Daniel Wicherski oraz p.Andrzej Mroczek.