KOMUNIKAT INTERNAT – nauka zdalna w lutym 2022 roku

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 stycznia 2022 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z  zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 uczniowie szkół ponadpodstawowych przechodzą na naukę zdalną.

Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych zawiesza opłatę za zakwaterowanie w Internacie Zespołu Szkół Elektrycznych w Kielcach za LUTY 2022 roku.

Jeżeli istnieje potrzeba mieszkania w internacie (praktyki zawodowe, zajęcia praktyczne) naliczana będzie opłata za zakwaterowanie w wysokości proporcjonalnej do czasu faktycznego pobytu mieszkańca z zaznaczeniem:

  • w pokoju czteroosobowym: do dziesięciu dni w miesiącu 50% kwoty (tj. 50 zł) a powyżej 10 dni w miesiącu 100% należności za mieszkanie (tj. 100 zł);
  • w pokoju dwuosobowym: do dziesięciu dni w miesiącu 50% kwoty (tj. 75 zł) a powyżej 10 dni w  miesiącu 100% należności za mieszkanie (tj. 150 zł).

Potrzebę mieszkania w internacie w lutym 2022 roku trzeba zgłosić przynajmniej dwa dni przed dniem zamieszkania. Internat ZSE nie zapewnia wyżywienia ani dostępu do  kuchni.