Najlepszy Germanista “Elektryka”

W tegorocznej edycji konkursu NAJLEPSZY GERMANISTA ,,ELEKTRYKA” klas drugich i trzecich wzięło udział 34 uczestników wykazujących się dobrą znajomością języka niemieckiego. Zadaniem uczniów było udzielenie poprawnych odpowiedzi z zakresu czytania ze zrozumieniem, rozwiązanie zadań gramatyczno- leksykalnych oraz właściwych reakcji językowych.

W przeprowadzeniu konkursu wzięli udział:
p.Ewa Kowalczyk, IwonaWójcik, Nina Feigel, Barbara Kopacz oraz Jerzy Słaby.

Wyłoniono następujących zwycięzców:

Klasa 2
1. Stachowicz Oskar 2d
2. Kalemba Krzysztof 2c
3. Soczomski Maciej 2a

Klasa 3
1. Zapała Bartosz    3Gg
2. Chruściel  Jakub  3Bg
3. Fąfara Konrad         3e

Zaszczytny tytuł Najlepszego Germanisty Elektryka zdobył Zapała Bartosz z klasy 3Gg.

Zwycięzcom gratulujemy!